OZNÁMENÍ: Nová rubrika ANTI HH/ANTI HIP HOP!!!! Prostě kritizace hip hopu..:) KLIK!

Červen 2009

POGO FOTO

22. června 2009 v 18:25 POGO

POGO

22. června 2009 v 18:08 POGO

Pogo (pogování) je tanec, který vznikl na konci 70. let jako vzdor proti diskotékové kultuře. Tancuje se hlavně na punkových nebo metalových koncertech. Do Česka pogo přišlo z Velké Británie.


Tento tanec nemá žádný pevný řád, tanečníci se při něm řídí svou intuicí. Tancuje se tak, že lidé nejblíže pódiu (v tzv. "kotli") skáčou nahoru a dolů v osmidobém rytmu, "máchají" kolem sebe rukama a nohama a naráží do sebe. Při nárazech se od sebe odrážejí a narážejí zase na jiné tanečníky, pokud se stane, že některý pogující upadne, ostatní mu zpravidla pomohou na nohy. Občas se také najde někdo, kdo na pogující z pódia nebo jiného vyvýšeného místa skočí, tanečníci ho však drží "ve vzduchu" a "předávají" si ho mezi sebou a na okraji kotle ho položí na zem. Nezasvěcený pozorovatel může nabýt dojmu, že se tanečníci mezi sebou bijí. Lidé se skutečně zraní pouze v minimálním počtu případů, často svou vlastní vinou.Nové album v roce 2010?

22. června 2009 v 15:57 SLIPKNOT

Perkusionista Slipknot, Chris Fehn, řekl v jednom z rozhovorů před vystoupením své kapely na festivalu Sonisphere, že nové album maskované enigmy by mohlo vyjít už v příštím roce! Odmítl však prozradit, kolik písní by zhruba mělo obsahovat: I když si právě ošetřuje zraněnou ruku, je rozhodnut, že dnes nizozemské publikum, které se v průběhu dne neustále rozrůstá, o svou přítomnost neochudí. "Ztratil jsem paličku a trochu mě to naštvalo," řekl Chris k příčině svého zranění. Následně porovnal fanoušky v USA a Evropě slovy "v Evropě nemůžete šokovat fanoušky tak snadno jako v USA". "Je úžasné hrát v místech jako je Srbsko, kde někteří lidé čekali i 10 let než nás mohli vidět naživo."

Stále není jasné, jestli bude pátá řadová deska SlipKnoT tou poslední v kariéře maskovaných metalistů z Iowy.
Snad ne!!!!!!!!!! :) :) :)SLIPKNOT - LIVE OSTRAVA

22. června 2009 v 15:42 SLIPKNOT

Odkazy:

Psychosocial

Duality

The blister exists

Dead memories

Nejde tam skoro nic slyšet, ale aj to, co delají Slipknoti na podiu je mazec! ;) ;)


ANTI HIP HOP

1. června 2009 v 14:48 | kuřa |  ANTI HH
Tak tady možete (musíte:D) kritizovat v komentářích hip hop!

O co ide?

1. června 2009 v 14:46 | kuřa |  ANTI HH
Anti HH/Hip Hop je rubrika proti hip hopu a všemu co se točí kolem něho. Představuju si, že v článku ANTI HIP HOP budeme v komentářích dizkutovat o tom, jaká je hip hop sračka. :)

ANTI HH ANKETA

1. června 2009 v 14:43 ANKETY