OZNÁMENÍ: Nová rubrika ANTI HH/ANTI HIP HOP!!!! Prostě kritizace hip hopu..:) KLIK!

WAYNE STATIC

25. května 2009 v 15:32 |  STATIC X

-ŽIVOT: Narodil se v čtyřicetitisícovém městečku Muskegonu ve státě Michigan, ale jeho domovským městem je Shelby. Jeho sestra a rodiče stále žijí v Muskegonu. Nyní žije, jako zbytek kapely, v Californii, v městečku Burbank, blízko L.A. Když mu byly 3 roky, dostal dětskou kytaru, skutečnou dostal v sedmi. Začal brát lekce, které mohl zaplatit až za rok, potom, co vyhrál talentovou soutěž s písní Skip to My Lou. Začal studovat Western Michigan University v Kalamazoo, patřil mezi nejlepší ze třídy, ale po dvou letech studia zanechal, protože neměl dostatek času věnovat se muzice. Než se stal zpěvákem živil se nejrůzněšími pracemi. Ještě před Static-X působil v kapele Deep Blue Dream. První kapela kterou založil se jmenovala Black Diamond, podle jednoho songu Kiss, a hrála všechny písně od Kiss. Nedávno oznámil svůj sólový projekt Pighammer, ale bude se mu věnovat až po dalším albu Static-X. Přibližně 7 let měl přítelkyni Vanessu, jejich vztah skončil překvapivě v létě 2007 a ještě překvapivěji se Wayne v lednu 2008 oženil v Las Vegas s (ex-)pornoherečkou Terou Wray.

-FUNKCE V KAPELE : Je to zakladatel a frontman skupiny, vymýšlí i většinu textů a hudby, v jednom dokonce prohlásil, že se cítí více jako skladatel, než hudebník. Je hlavním zpěvákem, hraje na kytaru a programuje. Spolu-produkoval všechna alba.

-ZAJÍMAVOSTI, KONÍČKY: Je vegetarián, jí jen rybí maso na Vánoce, nemá rád mléko, radši má pivo a whisky Crown Royal. Doma má 5 koček (Buttmunch, Pancake Face, Giesha, Mr. Big, Snowy), 2 psy (Lady a Brutus) a pár krys ve sklepě (Speedy, Jesus, and Jorge). Mezi jeho koníčky patří především teréní auta, které prohání skoro každý víkend v poušti, vlastní 2 Chevy a 2 Fordy, jednou se objevil na obálce jednoho motoristického magazínu. Svůj volný čas tráví především prací na teréňácích, opravování domu a psaní textů.

-IMAGE: Pěstuje si dlouhou bradku (zabralo 6 let jí vypěstovat), zkracuje si jí jen když se mu začne zamotávat do kytary. Dalším jeho význačným rysem jsou vlasy typicky postavené vzhůru, trvá mu přibližně 20 minut, než si je pomocí spreje a fénu postaví. K této image ho inspirovali dvě kapely (Sisters of Mercy a The Cure), které měl rád v 80tých letech. Měří 177cm s vlasy dolů a skoro dva metry s postavenými vlasy, tzn. že číro je dlouhé kolem 20cm, ale v poslední době si vlasy trochu zkrátil. Nemá žádné tetování, říká, že by to vypadalo hloupě v sedmdesáti. Nosí piercing v nose a náušnice.

W. Static v roce 2007.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama